logo morius
facebook ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej

Administrator Danych Osobowych

Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych z siedzibą w Głogowie przy ul. Norwida 5, jest administratorem Państwa danych osobowych. Zapewniamy, że przetwarzanie danych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych.

Inspektor Ochrony Danych

W celu zapewnienia najwyższych standardów ochrony Państwa danych osobowych, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, Pana Stanisława Rozwadowskiego. Wszelkie pytania dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych można kierować do Inspektora pod numerem telefonu 728 706 901 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zastępca Inspektora Ochrony Danych

Dodatkowo, dla zapewnienia ciągłości ochrony danych, funkcję Zastępcy Inspektora Ochrony Danych pełni Pan Piotr Leśniewicz. W sprawach pilnych można się z nim skontaktować pod numerem telefonu 667 941 610 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej Informacji

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdują się pod linkiem do naszego dokumentu dotyczącego polityki prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z nim, aby mieć pełną świadomość swoich praw oraz sposobu, w jaki dbamy o Państwa dane:

Informacja o przetwarzaniu danych